Умови повернення коштів

Правила замовлення послуг:

    

Під час створення замовлення, необхідно додати посилання на потрібну послугу у правильному форматі: для передплатників - https://www.instagram.com/youraccaunt/, для лайків - https://www.instagram.com/p/g5h9i8u7y6/. Вибираючи кількість послуги, звертайте увагу на мінімальні та максимальні значення. Перевірте правильність посилання у кошику замовлення. Якщо ви помилилися та вказали неправильне посилання, то після оплати виправити його буде неможливо. Якщо посилання було вказано невірно, гроші можна буде повернути повністю. Але якщо ви вказали чужий обліковий запис замість свого, то послуга буде надана саме на той обліковий запис, який був вказаний у замовленні, і повернення коштів буде неможливим.

    

Ціни та умови послуг можуть бути змінені без попередження. Швидкість виконання замовлення залежить від навантаження. Статус та поточний стан замовлення можна перевірити на сторінці або в особистому кабінеті. Статуси оновлюються раз на хвилину.

    

Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки, завдані вам або вашому бізнесу. Інстаграм не застосовує санкції до облікових записів під час нашої накрутки. Але якщо це станеться, ми не несемо відповідальності.

    

Якщо ви обрали послугу з гарантією, то списання не буде на протязі гарантованого терміну. Якщо була вибрана послуга без гарантії, списання можуть здійснитися в будь-який час, і докрутка буде неможливою. Після повного виконання послуги повернення коштів не передбачено.

    

Повернення відбувається тільки через відміну Вашої оплати.

Головна