Замовити накрутку Телеграм Перегляди посту [швидкі]

Опис послуги:

Ціна: 9 грн. за 100 од.
Мінімум: 100
Максимум: 100000
Запуск: протягом 0-12 годин
Швидкість: 50-1000 переглядів на годину
Приклад посилання:
https://t.me/chanell/1234
- Миттєвий старт після оплати
- Висока швидкість
- безпечно, без пароля і блокувань
Ваш аккаунт повинен бути відкритим


Чому перегляди допомагають просуванню каналу?

Алгоритми платформи здебільшого використовують їх для визначення, які контенти пропонувати користувачам. Один із важливих показників, який вони враховують, – це кількість переглядів. Чим більше переглядів у посту, тим вища ймовірність, що платформа рекомендуватиме його іншим користувачам. Перегляди допомагають збільшити органічне зростання каналу. Коли пост має багато переглядів, вони частіше відображаються у рекомендаціях або результатах пошуку, що приваблює нових передплатників та сприяє розширенню аудиторії.

Чи можна закрити лічильник переглядів?

Так, у телеграмі можна закрити лічильник переглядів. Для цього ви можете налаштувати приватність своїх повідомлень у додатку таким чином, щоб кількість переглядів було видно тільки вам. Щоб зробити це, під час надсилання повідомлення виберіть опцію Тільки для себе в меню установок приватності. Це дозволить вам надсилати повідомлення, які будуть видно лише вам, без відображення кількості переглядів іншим користувачам.

Як накрутити живі перегляди телеграм?

Накрутка швидких переглядів здійснюється реальними користувачами телеграм, які віддали свої облікові записи під виконання таких завдань. Сервіс не використовує автоматичних скриптів. Замовлення виконуються цими профілями, що гарантує безпеку виконання та не шкодить каналу. Просування переглядами дає позитивний ефект на тривалому промыжку часу, тому наша команда рекомендує накручувати на кожен новий пост необхідну кількість.

На що впливає кількість переглядів?

У телеграмі, як і інших соціальних мережах, кількість переглядів і реакцій безпосередньо впливають на просування. Чим більше набирає популярності ваш канал або окремий матеріал у ньому, тим вище в пошуку буде траплятися він для людей, які шукають щось потрібне для себе. Не нехтуйте накруткою та замовляйте швидкі перегляди на пости, особливо ті, які органічно набрали мало популярності. Це надасть Вам можливість залучати нову аудиторію за інтересами.

Яке посилання потрібно вказувати на замовлення переглядів telegram?

Щоб замовити накрутку переглядів телеграм, у вигляді оформлення потрібно зазначити посилання на пост, який потрібно перегляди. Копіювати це посилання потрібно з каналу, натиснувши кнопку поділитися. Якщо оформляючи замовлення, ви вказали посилання на канал, то перегляди будуть накручені на крайній пост або один з останніх. Посилання має бути на відкритий канал і пост має бути доступним для перегляду всім.

Накрутка переглядів на закритий канал працює?

Якщо канал закритий і вимагає підписки або запрошення для доступу, то звичайним способом переглянути його пости неможливо. Подібні канали призначені для обмеження доступу до контенту певним користувачам чи групам користувачів. Теж відноситься і до накрутки, якщо канал закритий і його бачать тільки передплатники та автор, то інші користувачі не зможуть подивитися поки не підпишуться, тому накрутка не тільки переглядів, але і реакцій та передплатників на закриті канали не можлива.
Відгуки про накрутку: Telegram → [id:507] Перегляди посту [швидкі]

Відгуки може залишити лише авторизований користувач.
  • 27.02.2024 @FULUBLU

    Найкращий сервіс по накрутці яким я користувався.Дуже швидко і дешево