Замовити накрутку Підпісники [звичайні]

Соціальна мережа
×

Кількість (Мінімум 50)
Вартість в грн.
Спочатку авторизуйтесь
Авторизація в 1 клік, НЕ потрібно вводити пошту або телефон.


Опис послуги:

Ціна: 19 грн. за 100 од.
Мінімум: 50
Максимум: 100000
Запуск: протягом 0-2 години
Швидкість: 500-5000 підписників в день
Приклад посилання:
https://www.instagram.com/username/
- Миттєвий старт після оплати
- Підписники з аватарками і постами
- Можливі відписки
- безпечно, без пароля і блокувань
Ваш аккаунт повинен бути відкритим і мати аватарку


Як замовити підписників?

Для створення нового замовлення Вам потрібно спочатку перевірити чи відкритий ваш профіль. Потім треба скопіювати посилання через додаток instagram і вибравши потрібних підписників на нашому сервісі вставити це посилання у форму для замовлення На другому етапі необхідно зазначити бажану кількість підписників і відправити накрутку в роботу натиснувши кнопку "сплатити". Всі замовлення автоматично відправляються у роботу і будуть виконані найближчим часом.

Чи можу я накрутити підписників на приватний обліковий запис?

Ні, накрутка на приватні облікові записи не можлива, жодний сервіс просування не зможе виконати Ваше замовлення, якщо ви забули відкрити свій профіль. Тому, перед замовленням обов'язково перевірте цей момент у налаштуваннях свого інстаграм акаунту.

Коли почне виконуватись замовлення?

Накрутка підписників інстаграм в переважній більшості працює дуже швидко. Швидкість, з якою ви будете отримувати підписників залежить від послуги яку ви обрали. У кожної накрутки своя швидкість, про це вказано в описі до послуги, звертайте увагу на пункт "Швидкість" в детальній інформації на цій сторінці. Середня швидкість у більшості випадків - 500 підписників на годину.

Чи зникають підписники?

Накрутка, це зовнішні чинники, її може замовити будь-яка людина, тому, інстаграм не має можливості застосовувати санкції стосовно вас за такі дії. Але, вести боротьбу вони полюбляють і деколи роблять відписки. В більшості випадків, підписники не зникають, а залишаються з Вами назавжди. Якщо вже таке трапилось - обов'язково звертайтесь в технічну підтримку, ми все виправимо.

Якої якості профілі підписників?

Облікові записи людей, які будуть на вас підписуватись мають аватарки та декілька постів, і вони складають більшість, але зустрічаються і такі, у яких немає навіть головної фото. Їх мало, але вони можуть бути.

Скільки я можу замовити підписників за 1 раз?

Максимальна кількість підписників для замовлення приведена у описі до кожної послуги. Якщо річ йде про безпечну кількість, то вона теж не обмежена. Накрутка це зовнішні чинники, і за це не можуть застосовувати санкції стосовно вас, тому і замовити ви можете будь-яку кількість без жодних хвилювань.

Чи буває накрутка живих підписників інстаграм

Накрутка на всіх сайтах повністю - це боти, але вони можуть відрізнятись як зовнішнім видом так і якістю заповнення профілю. Існують підписники, у яких є і аватарки і багато постів з фотографіями, а можуть попастись і такі акаунти, на яких є тільки аватарка та ім'я. Також можна зустріти профілі, з іноземними обличчями, але це ніяк не вливає на результат просування.